Zimski športni dan na smučišču Gače za učence 4. razreda bo v četrtek, 2. 3. 2023. Namen tega športnega dne je, da vsem učencem omogočimo smučarsko doživetje, ne glede na njihovo predznanje.

Zbor  učencev bo ob 7.30 na Smrečnikovi, Zavod Baraga nasproti OŠ Šmihel. Učenci naj s seboj prinesejo popolno smučarsko opremo, ki naj bo podpisana. Primerno toplo se naj  oblečejo, ne pozabite na čelado. Učenci naj pridejo oblečeni že v smučarskem kombinezonu/ smučarske hlače in bunda. Kdor ima izposojeno smučarsko opremo v šoli, jo bo dobil na dan dejavnosti, ostali jo pripeljite zjutraj na zborno mesto.

V nahrbtniku naj imajo učenci dodatno pijačo in hrano. Eno malico bodo dobili v šoli. Ta dan učenci ne bodo imeli kosila v šoli.

Predviden odhod s smučišča je ob 14.15, prihod v šolo pa ob 15.00.

Napisala: učiteljica Burgar