Spoštovani starši in bodoči prvošolci,

v mesecu februarju 2022 poteka vpis otrok v 1. razred za šolsko leto 2022/2023. V prvi razred bomo vpisovali otroke rojene leta 2016.

Vpis bo potekal:

• na matični šoli OŠ Šmihel: v torek, 22. februarja 2022,
  • na podružnični šoli v Birčni vasi: v četrtek, 24. februarja 2022.

K vpisu vas bomo povabili po v naprej določenem časovnem razporedu. O uri boste starši obveščeni z vabilom, ki ga boste prejeli po pošti.

V skladu z okrožnico MIZŠ-ja, št. 6030-2/2022/15, z dne 25.1. 2022, vas prosimo, da upoštevate  predpisane ukrepe za zmanjšanje tveganja okužbe s COVID-19, in sicer:

• izpolnjevanje PCT pogoja,
  • uporaba zaščitne maske,
  • razkuževanje rok in
  • varnostna razdalja.

Starši vpišete otroka v osnovno šolo v tistem šolskem okolišu, kjer ima otrok stalno oziroma začasno prebivališče. V primeru, da želite otroka prepisati na drugo šolo, ga morate najprej vpisati v šolo, kamor po šolskem okolišu sodi. Na drugo šolo pa posredujete vlogo za prepis. V primeru odloga šolanja otroka vpišete in oddate prošnjo za odlog.

Vljudno vabljeni. Breda Knafelc