V torek, 8. marca 2022, je potekalo šolsko tekmovanje  v znanju Vesele šole. Vprašanja so vključevala zanimive teme, ki so bile objavljene v reviji Pil in na spletnih učnih poteh Vesele šole: Od knjige do knjižne zbirke, Kolumbove dogodivščine, Umetna inteligenca, Vesela eko šola, Skrivnostna Antarktika in Slovenija v srcu Evropske unije. Eno vprašanje pa je bilo iz vsebine knjige sezone za posamezno starostno skupino.

Šolskega tekmovanja se je udeležilo šest učencev.

Bronasto veselošolsko priznanje je osvojil Staš Muhvič iz 4. b

Tevž Muhvič iz 6. b in Matej Gorenc iz 7. b sta se uvrstila na državno tekmovanje, ki bo 13. aprila 2022 na OŠ Trebnje.

Iskrene čestitke!

Vsi tekmovalci so prejeli posebno pohvalo, s katero lahko sodelujejo v nagradni igri ter z malo sreče osvojijo privlačne nagrade.

Mentorici: Mateja Hribar in Marjetka Dragman