Spoštovani starši!

Bliža se konec šolskega leta in zopet je čas, ko razmišljamo o nakupu učnih gradiv in šolskih potrebščin za prihodnje šolsko leto.  Razredniki vam bodo po e-pošti poslali sezname in spletno povezavo do Kopije-nova, ki je naše sezname (učbenikov, delovnih zvezkov in šolskih potrebščin) že vključila v svojo ponudbo. Nakup preko spleta je enostaven in hiter. Lahko pa seznam natisnete in nakup opravite v trgovini po vaši izbiri (Mladinska knjiga, Bags&More, DZS). Seznami so dostopni tudi na spletni strani šole, v zavihku Knjižnica/Učna gradiva.

Vsi učenci imajo možnost brezplačne izposoje kompleta učbenikov iz učbeniškega sklada. Samo  v primeru, da boste učbenike kupili sami, vas prosimo, da to sporočite na tel. št. 07 39 35 125 ali na e-naslov:  marjetka.dragman@os-smihel.si, in sicer do srede, 22. 6. 2022.

Lep pozdrav,

Upravljalka učbeniškega sklada:

Marjetka Dragman, univ. dipl. bibl.