Tekmovanja

TEKMOVANJA V ZNANJU (ŠOLSKO LETO 2021/2022)

Učenci se bodo lahko vključili v naslednja tekmovanja:

stopnja (šolsko, regijsko, državno)
dandatumnaziv tekmovanjaŠRDmentor
četrtek23. 9. 2021Tekmovanje iz logikex  Andrej Prah, Milka Hudoklin
petek15. 10. 2021Znanje o sladkorni boleznix  Merilin Šut
sobota16. 10. 2021Tekmovanje iz logikexAndrej Prah
sobota6. 11. 2021Tekmovanje iz logike  xAndrej Prah, Milka Hudoklin
?.?.2021Tekmovanje iz angleščine (7. r.)xErika Gnidovec
četrtek11. 11.  2021Tekmovanje iz angleščine (8. r.)x  Mojca Šumlaj
sreda20. 10. 2021Biologija (za Proteusovo priznanje)x  Merilin Šut
petek5. 11. 2021MatemčekxVika Kek, Andreja Krnc
četrtek11. 11. 2021Tekmovanje iz angleščine (9. r.)xJaka Darovec
ponedeljek8. – 12. 11. 2021 in15. – 19. 11. 2021ACM Bober, tekmovanje iz računalniškega mišljenja (16.–20. 11.)xBoštjan Hribar
Mateja Železnik
torek9. 11. 2021Slovenščina (Cankarjevo priznanje)x Mojca Klobučar, Milka Hudoklin
sobota20. 11. 2021MatemčekxVika Kek, Andreja Krnc
sobota20. 11. 2021Znanje o sladkorni boleznixMerilin Šut
ponedeljek23. 11. 2020Tekmovanje iz angleščine (8. r.) x
torek16. 11. 2021Selekcijsko tekmovanje s področja geografijaxDragica Poljanec
sreda1. 12. 2021Razvedrilna matematikax  Zlatka Galič, Marjanca Šoško
petek3. 12. 2021Biologija (za Proteusovo priznanje)  xMerilin Šut
torek7. 12. 2021Selekcijsko tekmovanje iz znanja zgodovine x  Dragica Poljanec
sreda8. 12. 2021Astronomija (Dominkovo priznanje) x Milena Košak
četrtek9. 12. 2021Slovenščina (Cankarjevo priznanje) x Justina Husu
sobota15. 1. 2021Astronomija (Dominkovo priznanje)xMilena Košak
sobota22. 1. 2022ACM Bober  xBoštjan Hribar
ponedeljek17. 1. 2022Kemija (Preglovo priznanje)x  Merilin Šut
torek2. 4. 2022Selekcijsko tekmovanje s področja geografije Dragica Poljanec
sobota5. 2. 2022Razvedrilna matematika  xZlatka Galič 
torek10. 3. 2021Selekcijsko tekmovanje s področja zgodovine  xDragica Poljanec
sreda2. 2. 2022Fizika (Stefanovo priznanje)x  
sreda9. 3. 2022Vesela šola, CICI Vesela šolax  Milka Hudoklin, Mateja Hribar, Marjetka Dragman, Majda Kolenc
sobota12. 2. 2022Slovenščina (Cankarjevo priznanje)  xJustina Husu
sreda16. 3. 2022Tekmovanje iz angleščine (8. r.)xMojca Šumlaj
sreda16. 3. 2022Tekmovanje iz angleščine (9. r.)  xJaka Darovec
četrtek17. 3. 2022Matematika (Vegovo priznanje)x  Andrej Prah, Andreja Krnc
sobota26. 3. 2022Kemija (Preglovo priznanje)xMerilin Šut
sobota7. 5. 2022Kemija (Preglovo priznanje)  xMerilin Šut
pon.–petek5.–9. 4. 2021Lepopisje – pišem z rokoxRomana Šarec Rojc
sreda6. 4. 2022Matematika (Vegovo priznanje)xAndrej Prah
sreda13. 4. 2022Vesela šola  xMilka Hudoklin, Mateja Hribar, Marjetka Dragman 
četrtek14. 4. 2022Fizika (Stefanovo priznanje) x?
četrtek14. 4. 2022KresničkaxZlatka Galič, Marjanca Šoško
sobota23. 4. 2022Matematika (Vegovo priznanje)  xAndrej Prah
petek6. 5. 2022Logična pošastxTatjana Badovinac, Milka Hudoklin
sobota21. 5. 2022Fizika (Stefanovo priznanje)  x?
sobota21. 5. 2022Logična pošastxTatjana Badovinac, Milka Hudoklin

(Skupno 1.025 obiskov, današnjih obiskov 1)