Na OŠ Center je v soboto, 23. 11. 2019, potekalo državno tekmovanje iz prostorske predstavljivosti Matemček. Iz naše šole se je na tekmovanje uvrstilo 29 učencev.

Nejc Novak iz 2. b, Filip Judež iz 4.b, Matej Gorenc iz 5.a in Tinej Rajh iz 9. a so prejeli zlato priznanje.

Srebrno priznanje je prejelo petnajst učencev:

matična šola –  Ulla Tomšič 1.b, Bine Plut 2.a, Staš Muhvič 2.b, Sara Petrina 3.a, Lana Drobnič 4.a, Enej Rangus 6.b, Tevž Bajc 8.b, Lev Špes 9.a.

podružnica Birčna vas – Jaka Jerič 1. a/p, Tanita Klobučar 1. a/p, Jakob Muhič 1. a/p, Lovro Ovniček 1. a/p, Lenart Jakše 2.a/p, Lucija Zupan Siciliani 2. a/p in Neža Blatnik 5. a/p.

Priznanje so prejeli:

matična šola –  Oton Plut 1.a, Jernej Gal Šmajdek 2.b, Filip Jerković 3.b, Tevž Muhvič 4.b, Ana AlDaghistani 5.a, Manca Meštrič 6.a in Gašper Selan 7. c.

podružnica Birčna vas – Kaja Golob 1. a/p, Ula Muhič 3. a/p in Rožle Pirc 4. a/p

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo.

Pripravili:  Vika Kek, Milka Hudoklin