Obveščamo vas, da bo spomladanska zbiralna akcija odpadnega papirja potekala

v četrtek, 13. maja 2021, od 6.30 do 16.30 na igrišču OŠ Šmihel.

Izkupiček druge zbiralne akcije starega papirja bomo namenili kritju stroškov ob zaključku šolanja devetošolcev, zato vse učence, starše, prijatelje in zaposlene vabimo, da se je udeležite.

Zaradi upoštevanja priporočil in ukrepov za preprečevanje širjenja okužbe s koronavirusom bo tokratna zbiralna akcija potekala na prilagojen »drive-in« način brez individualnega tehtanja, zato prosimo, da v zabojnik naenkrat odlaga le ena oseba.

Prosimo vas, da po priporočilih NIJZ upoštevate varnostno razdaljo, uporabljate zaščitno masko in razkužilo.

Prosimo vas, da papir zvežete v snope. Kartonske škatle ne pridejo v poštev.

Za vaše razumevanje in sodelovanje se vam vnaprej najlepše zahvaljujemo.

Z zbiranjem odpadnega papirja ohranjamo gozdove in varujemo naše okolje.

ZBIRAMO PLASTIČNE ZAMAŠKE IN POMAGAMO!

Ne pozabite! Na šoli skozi celo leto poteka tudi zbiranje plastičnih zamaškov v dobrodelne namene za humanitarno društvo Moja pot iz Cerovega loga pri Šentjerneju.

Zabojnik za zamaške se nahaja v avli pod oglasno desko.

obvešča: Merilin Šut