Učence in starše OŠ Šmihel obveščamo, da bomo s poukom pričeli v

petek,  1. septembra  2017,

po naslednjem časovnem razporedu:

• za učence od 2. do 9. razreda ob 8.20,
  • za učence 1. razreda ob 9.00.

Zbor učencev bo  na igrišču  šole.

Za učence od 2. do 9. razreda bodo dejavnosti potekale štiri šolske ure, in sicer do 11.50. Odhoda šolskih avtobusov bosta ob 12.05 in 12.10.

****************************************************************************************************************************

Na podružnični šoli v Birčni vasi bo za vse učence pričetek pouka ob 8.00.

Dejavnosti za učence od 2. do 5. razreda bodo potekale do 11.30.

Avtobusa bosta izpred šole v Birčni vasi odpeljala ob 12.15 in 12.20.

Učenci od 2. do 5. razreda naj imajo  s seboj copate in torbo s šolskimi potrebščinami.

Učenci od 6. do 9. razreda prinesite copate, pisalo, beležko in mapo.

Ta dan bo za vas pripravljena malica. Za učence od 2. do 5. razreda bo na matični in podružnični šoli že prvi šolski dan organizirano jutranje varstvo, podaljšano bivanje in kosilo.

Za vključitev v jutranje varstvo, podaljšano bivanje ali kosilo nas zaradi lažje organizacije obvestite po elektronski pošti ossmihel.novom@guest.arnes.si ali na telefonsko številko 393-51-00 do četrtka, 31. 8. 2017, do 9.00.

Želimo Vam prijeten in uspešen začetek šolskega leta.

mag. Irena Hlača