Skoči na glavno vsebino
Select Page

Področnega posamičnega šahovskega tekmovanja, ki je potekalo v OŠ Toneta Pavčka v Mirni Peči, se je v soboto, 21. 12. 2019, udeležilo sedem učencev naše šole.

V kategoriji starejših dečkov je področni prvak in tako dobitnik zlate medalje postal Tinej Rajh, ki je tako postal eden redkih uspešnih branilcev naslova prvaka, ki ga je osvojil tudi lani.

Zelo dobre uvrstitve  so dosegli tudi vsi preostali šahisti. V kategoriji starejših dečkov je Jaka Kapš zasedel sedmo mesto. V kategoriji mlajših dečkov pa so v konkurenci kar 56-ih šahistov 6., 7., 12., 23. in 27. mesto osvojili Anže Pavlič, Žan Hočevar, Božidar Šiler Hudoklin, Jure Kapš in Aleks Gošte.

Na državno posamično tekmovanje, ki bo januarja v Kozjem, se je uvrstil dobitnik zlate medalje Tinej Rajh.

Vsem tekmovalcem čestitamo za aktivno udeležbo in izkazano uspešnost!

Mentor: Andrej Prah

(Skupno 159 obiskov, današnjih obiskov 1)