Obveščamo vas, da bosta tudi v letošnjem šolskem letu na šoli potekali dve zbiralni akciji odpadnega papirja.

Jesenska zbiralna akcija odpadnega papirja bo potekala v četrtek, 24. oktobra 2019, od 6.30 do 16.30 na igrišču OŠ Šmihel.

Namen prve zbiralne akcije starega papirja je zbiranje sredstev v šolski sklad, zato vse učence, starše, prijatelje in zaposlene vabimo, da se je udeležite.

Zaradi lažjega in hitrejšega poteka dela vas prosimo, da papir zvežete v snope.

Z namenom, da se zbere čim več odpadnega papirja, smo pripravili kriterije, s katerimi bomo ob koncu druge zbiralne akcije določili najboljši oddelek.

Zmagovalni oddelek, ki bo prispeval povprečno največ kilogramov odpadnega papirja na učenca pri obeh zbiralnih akcijah, prejme nagrado.

KRITERIJ ZA DOLOČITEV ZMAGOVALNEGA RAZREDA OB KONCU ŠOLSKEGA LETA

Glavni kriterij: Zmagovalni oddelek bo tisti, ki bo zbral povprečno največ kg papirja na učenca.

Za nagrado morata biti izpolnjena tudi naslednja dva kriterija:

1. Učenci oddelka morajo pri posamezni zbiralni akciji zbrati povprečno najmanj 40 kg papirja na učenca.

1. Pri posamezni zbiralni akciji mora sodelovati najmanj 85 % učencev oddelka.

Opomba: V primeru, da devetošolci pri prvi zbiralni akciji ne bodo sodelovali z vsaj 85 % udeležbo, sredstev druge zbiralne akcije ne bomo namenili kritju stroškov ob zaključku njihovega šolanja.

Obvešča: Merilin Šut